Galime pasiūlyti platų masažinių baseinų atsarginių dalių ir filtrų asortimentą, taip pat valymo priemonių ir priedų.
Galime pasiūlyti masažinių baseinų įvairių gamintojų geriausiomis kainomis, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti savo SPA.

SPA Masažinių baseinų siurbliai atlieka du darbus: cirkuliacijos (reikalingos šildymui ir filtravimui) ir masažo.

Kai kuriuose sūkurinėse voniose yra atskiri siurbliai šiems dviem darbams atlikti: vienas siurblys cirkuliacijai ir vienas ar keli masažui. Kituose sūkurinėse voniose yra dviejų greičių siurbliai, atliekantys abu darbus: filtravimo – mažu greičiu, o masažo – dideliu greičiu.


Prieš keisdami siurblį įsitikinkite, kad jis tikrai neremontuojamas. Siurbliui, kuris nesisuka, bet buksuoja ir kaista, gali reikėti tiesiog naujo kondensatoriaus, kurį pakeisti daug pigiau nei visą siurblį. Tai beveik visada būna priežastis, kai, pavyzdžiui, sugenda vienas iš dviejų greičių siurblio greičių.

Siurbliai, kuriuos pakeičiame, užuot remontavę, paprastai susiduria su viena iš toliau išvardytų problemų:

 • susidėvėję variklio guoliai (siurblys sukasi, bet ne tolygiai ir skleidžia šlifavimo garsą).
 • rūdžių užblokuotas velenas.
 • Vanduo variklyje.
 • Dvi iš šių trijų siurblio žūties priežasčių yra susijusios su vandens nuotėkiu. Jei pastebėjote, kad siurblys praleidžia vandenį, nedelsdami jį suremontuokite, kad po kelių mėnesių nereikėtų keisti viso siurblio!

Cirkuliaciniai siurbliai
Cirkuliacinis siurblys, kaip rodo jo pavadinimas, verčia vandenį cirkuliuoti jūsų SPA baseine, kad jis būtų šildomas, filtruojamas ir švarus. Dažnai ne tokie galingi, jie paprastai gali veikti 24 valandas per parą, tačiau gali veikti ir pagal laikinius filtravimo ciklus. Jie turi būti pajėgūs kelis kartus per dieną filtruoti visą SPA baseine esantį vandens kiekį.

Dažna specialaus cirkuliacinio siurblio alternatyva, ypač senesnėse spa, yra dviejų greičių siurblys, kuris veikia mažu greičiu filtravimui ir šildymui, taip pat gali būti naudojamas dideliu greičiu masažiniams purkštukams. Cirkuliaciniai siurbliai veikia tyliau ir taupiau nei 2 greičių siurbliai, o jei jie veikia 24 valandas per parą, vanduo paprastai išlieka švaresnis.

Jei reikia pakeisti siurblį, pirmiausia ieškokite kokių nors jo gamintojo ir modelio numerio nuorodų. Neužtenka žinoti savo SPA baseino markės ir modelio – reikia pažiūrėti į patį siurblį. Informacija, pateikta ant variklio ir (arba) etiketė iš galo, yra geriausi jūsų orientyrai. Jei nerandate tikslaus jums reikalingo modelio, pasistenkite rasti to paties tipo siurblį (nekeiskite cirkuliacinio siurblio masažiniu arba atvirkščiai!), panašaus galingumo ir to paties tipo sriegių ant vandentiekio jungčių, kad nereikėtų keisti savo spa vamzdyno. Jei abejojate, atsiųskite mums siurblio, kurį reikia pakeisti, nuotraukas.

Cirkuliacinius siurblius galime pasiūlyti šių gamintoju: LX Whirpool, Aqua-Flo / Gecko, Waterway, Koller, Laing, Espa, Balboa, Simaco.

Vieno greičio masažiniai siurbliai
Šie galingi siurbliai yra skirti slėgiui, reikalingam geram karšto vandens masažo purkštukų veikimui, užtikrinti.

Priklausomai nuo jūsų SPA baseino konstrukcijos ir purkštukų skaičiaus, galite turėti kelis masažinius siurblius. Daugiau purkštukų reikalauja daugiau galios! Vidutiniškai karšto SPA baseino masažiniai siurbliai sunaudoja nuo 1500W iki 3000W.

Dviejų greičių masažiniai siurbliai
Galime pasiūlyti platų dviejų greičių masažinių siurblių asortimentą. Mažo greičio siurbliu atliekamas filtravimas, šildymas ir ozonavimas, o didelio greičio siurbliu maitinami masažo purkštukai.

Kintamo greičio siurbliai
Kintamo greičio siurbliai veikia esant mažam arba dideliam vandens srautui. Karšto SPA baseino naudotojai gali reguliuoti masažo galią.

Plaukimo SwimSPA siurbliai
Plaukimo SwimSPA siurbliai panašūs į cirkuliacinius siurblius, nes priverčia vandenį cirkuliuoti SPA, tačiau jie yra galingesni ir leidžia plaukti prieš srovę savo SPA baseine.

Aukšto slėgio siurbliai
Šie aukšto slėgio siurbliai yra specialiai sukurti deguonies prisotintiems mikroburbuliukų masažams.

Šiuose vieno greičio siurbliuose įrengta siurbimo ir paskirstymo sistema, kuri per Venturi purkštuvą įsiurbia aplinkos orą ir dideliu slėgiu ištirpina jį vandenyje. Mikroburbuliukai sukuriami toliau verčiant aplinkos oro burbuliukus per sistemą, kuri baigiasi mikroburbuliukų srautu, per specialius purkštukus patenkančiu į SPA baseiną. Labai greitai dalis arba visa SPA baseino erdvė bus užpildyta tirštu deguonies turtingų mikroburbuliukų debesiu, kuris suteiks vandeniui pieno efektą, nenaudojant jokių cheminių medžiagų ar kitų priedų.

Siurblių atsarginės dalys
Galime pasiūlyti SPA siurblių atsarginės dalys, pradedant visais siurblių šlapiojo galo elementais ir jų sudedamosiomis dalimis – sparnuotėmis, flanšais, o-žiediniais ir šlapiojo galo sandarikliais (čia paaiškiname, kaip nustatyti ir pakeisti šią dalį), baigiant varikliais ir ventiliatoriaus dangčiais.

Prieš keisdami siurblį įsitikinkite, kad jis tikrai neremontuojamas. Variklio problema arba žymus gedimas reiškia, kad reikia keisti visą siurblį. Tačiau nedidelės problemos reiškia, kad jums reikia pakeisti tik tam tikras dalis. SPA siurblys gali veikti 5, 10 metų. Tačiau, kad pasiektumėte tokį amžių, turite retkarčiais patikrinti dalis ir pakeisti jas, jei jos per senos arba sugedusios.

Rekomenduojame keisti smulkias dalis (tarpines, flanšus, riebokšlius ir kt.), kai santykinai naujame siurblyje kyla neįprastų problemų. Jei jūsų siurblys yra senesnis nei 4 ar 5 metai ir yra problemų su šlapiuoju galu, tikriausiai turėtumėte pakeisti visą šlapiąjį galą. Visos detalės bus pagamintos viena kitai, todėl nėra rizikos, kad kils nesuderinamumo problemų. Atsarginių dalių gamintojai (“Waterway”, “Balboa”, “LX Whirlpool”, “Aqua-Flo by Gecko” ir t. t.) yra linkę per kelerius metus šiek tiek pakeisti savo atsargines dalis.


Prieš užsakydami patikrinkite siurblio prekės ženklą, jo matmenis (ar tai 48, ar 56 rėmo siurblys), variklio prekės ženklą (ypač “Aqua-Flo Flo-Master XP2” ir “XP2e” 56 rėmo siurblių atveju) ir jo galingumą.

Jei nerandate reikiamos dalies, nedvejodami susisiekite su mumis, mielai atsakysime į visus jums rūpimus klausimus!

Keičiami siurblių varikliai
Prieš keisdami siurblį įsitikinkite, kad jis neremontuojamas!

Prieš užsakydami patikrinkite siurblio markę, variklio markę (ypač “Aqua-Flo Flo-Master XP2” ir “XP2e” siurbliams su 56 rėmais) ir jo galią. Taip pat labai svarbu nustatyti variklio rėmo dydį – 48 ar 56 rėmų. Jei sunku nustatyti, kokį rėmą turite susisiekite su mumis!

Spa siurblių jungtys.

Jei norite pakeisti siurblį, patikrinę savo SPA masažinio baseino prekės ženklą. Patikrinkite keičiamo siurblio ir (arba) drėgnojo galo matmenis ir, svarbiausia, ant variklio (arba kartais ant drėgnojo galo) esančioje etiketėje užrašytą informaciją.

Masažinius SPA siurblius galime pasiūlyti šių gamintoju: LX Whirpool, Aqua-Flo / Gecko, Waterway, Koller, Laing, Espa, Balboa, Simaco, Astral Pool, Hugo Lahme, UWE, OSPA, Speck Pumps.

Šilumos siurbliai

Šilumos siurbliai yra vienas iš efektyviausių ir ekonomiškiausių būdų šildyti SPA baseiną. Jie vandenį šildo daug greičiau ir naudoja mažiau energijos nei standartiniai elektriniai šildytuvai, įmontuoti SPA baeinuose. Dauguma šilumos siurblių leidžia namų savininkams sutaupyti iki 75 % ar daugiau šildymo išlaidų.

Visi mūsų siūlomi šilumos siurbliai ne tik labai efektyviai ir nebrangiai šildo vandenį, bet ir prireikus jį vėsina. Tai reiškia, kad savo sūkurine vonia galėsite mėgautis ištisus metus, nesvarbu, koks metų laikas, net ir šalčiausiame klimate.

 • Galime pasiūlyti šiuos gamintojų šilumos siurblius: Balboa, Gecko, Astral Pool, BWT, Fairland, Mitsubishi.

SPA elektriniai šildytuvai

Galime pasiūlyti platų šildytuvų asortimentą ir visas su jais susijusias atsargines dalis. Jei jums reikia pagalbos ieškant tinkamo šildytuvo ar dalies, nedvejodami kreipkitės į mus.

Jei pastebėjote elektrinio šildytuvo problemą (netinkamai šyla arba visai nešyla), nedvejodami kreipkitės į mus.

 • Galime pasiūlyti šiuos gamintojų elektrinius šildytuvus: Pahlen, Elecro, Balboa, Gecko, Davey Spa Power, Astrel, LX Whirpool, Therm Products, Low Flow ir kt.

Nedvejodami susisiekite su mumis, kad sužinotumėte daugiau ir įsitikintumėte, kad pasirinkote tinkamą šilumos siurblį ar elektrinį šildytuvą savo sūkurinei voniai!

Šildytuvo elementai
Prekiaujame įvairiais elementais, suderinamais su “Balboa”, “LX Whirlpool”, “Gecko”, “HydroQuip”, “ThermCore” ir kt. šildytuvais.

Kad būtumėte tikri, jog pasirinkote teisingai, patikrinkite ne tik suderinamus šildytuvų modelius, bet ir atstumą tarp keičiamo elemento šildytuvo gnybtų (nuo centrinio taško). Jei šildytuvas jūsų SPA įrenginyje buvo sumontuotas kelerius metus, pakeisti tik šildytuvą gali nepakakti, nes gali būti atsiradusi korozija ir rūdys. Tuomet rekomenduojame pakeisti visą šildytuvą.

Turite problemų su šildytuvu arba šildytuvo elementu, jūsų SPA nešildo arba šyla blogai? Kreipkitės į mus bet kokiu klausimu!

Valdymo blokas ir klaviatūra yra SPA baseinų kompiuteriai, valdantys visus masažinių baseinų komponentus, įskaitant siurblius, orapūtę, šildytuvą, apšvietimą ir t. t.

Priklausomai nuo jūsų poreikių, galime pasiūlyti valdymo sistemų ir dažniausiai naudojamų atsarginių dalių bei suderinamų klaviatūrų: tik dėžutė, viršutinė valdymo plokštė, pagrindinė plokštė ir t. t.

Nesvarbu, ar ieškote atsarginės dalies šiuo metu įdiegtai sistemai, ar norite įrengti visiškai naują sistemą, nedvejodami kreipkitės į mus !

Valdymo sistemos

Valdymo blokai valdo visus jūsų SPA masažiniame baseine elementus: siurblius, orapūtę, šildytuvą, SPA apšvietimą, ozonatorių, garso sistemą ir t. t. Galime pasiūlyti labai veiksmingų sistemų, kurias dažnai naudoja SPA gamintojai, pasirinkimą: “Balboa”, “Gecko”, “Waterway”, “Astrel”, “SpaPower” ir kt.

“Balboa” valdymo sistemos ir dalys

Prekiaujame visomis “Balboa” dalimis, reikalingomis jūsų SPA baseinui valdyti: nuo GS, GL ir BP valdymo sistemų iki pagrindinių ir išplėtimo plokščių, taip pat daugybe atsarginių dalių.

Ieškote atsarginės “Balboa” valdymo sistemos dalies? Nedvejodami kreipkitės į mus !

“Gecko” valdymo sistemos

Jei ieškote pakaitinės sistemos arba norite įdiegti visiškai naują sistemą, esate tinkamame puslapyje. Siūlome visas Kanados bendrovės “Gecko Aeware” gaminamas valdymo sistemas: X seriją (in.xe ir in.xm2) ir Y seriją (in.yj-3, in-ye5 ir in.yt-7).

Ar turite problemų su dabartine valdymo dėžute? Susisiekite su mumis!

“SpaPower” valdymo sistemos – Prekiaujame australų OEM gamintojo “Davey SpaPower” valdymo sistemomis SP601, SP800 ir SP1200.

Astrel valdymo sistemos – “Astrel Easy Nova” ir “Easy Mini” valdymo sistemas naudoja keli Europos SPA baseinų gamintojai.

Waterway –  Ieškote “Waterway” valdymo sistemos atsarginės dalies? Susisiekite su mumis!

“SpaNet” valdymo sistemos ir dalys – Siūlome visas Australijos įrangos gamintojo “SpaNet” atsargines dalis, skirtas jūsų SPA baseinui valdyti, pradedant SV ir SV Mini serijos valdymo sistemomis ir baigiant pagrindinėmis plokštėmis.

 • Galime pasiūlyti šių gamintojų SPA masažinių baseinų valdymo pultelius:”Balboa”, “Gecko”, “Waterway”, “SpaPower”, “SpaNet” ir kt.

Jei turite klausimų, nedvejodami kreipkitės į mūsų komandą.

Termo Dangtis yra vienas svarbiausių jūsų SPA baseino komponentų, nes jis užtikrina svarbią izoliaciją ir taupo šildymo energiją. Jis taip pat apsaugo SPA baseiną nuo oro sąlygų ir neleidžia šiukšlėms patekti į vandenį.

Mes galime lengvai gauti kokybišką, pagal užsakymą pagamintą izoliacinį-termo dangtį, pristatomą tiesiai į namus. Taip pat siūlome platų dangčio pakėlėjų pasirinkimą, kad galėtumėte lengvai ir be vargo tvarkyti savo SPA dangtį, ir viską, ko reikia jam valyti, prižiūrėti ir apsaugoti.

Individualūs SPA termo-izoliaciniai dangčiai

Gaukite kokybišką, pagal individualų užsakymą pagamintą SPA termo dangtį, pristatomą tiesiai į namus per mažiau nei 6 savaites!

Mūsų užvalkalai gaminami Europoje, naudojant didelio tankio izoliaciją (20 kg/m³), kurios storis ties centriniu užlenkimu yra 13 cm, o kraštuose – 9 cm. Išoriniai dangčio paviršiai pagaminti iš jūrinės klasės ir atmosferos poveikiui atsparaus vinilo su apsauga nuo ultravioletinių spindulių ir pelėsių. Sutvirtinimai abiejose užlenkimo pusėse yra pagaminti iš aliuminio, o visos siūlės sutvirtintos, kad būtų patvarios. Dangtis turi keturias rankenas ir keturis dirželius su spaustukais.

Mūsų užvalkalams suteikiama dvejų metų garantija, o jei šios dalys bus pažeistos, net ir pasibaigus garantiniam laikotarpiui, galime atskirai pakeisti užvalkalą arba izoliacinį putplastį. Tiesiog susisiekite su mumis ir nurodykite savo dangčio serijos numerį.

Termo Dangčio pakėlėjai

Termo Dangčių pakėlėjai puikiai tinka norint lengvai ir be vargo tvarkyti ir sandėliuoti terminius SPA dangčius.

Siūlome platų dangčių keltuvų, skirtų visų formų – kvadratinių, stačiakampių ir apvalių – ir dydžių spa, pasirinkimą, kuriuos galima montuoti tiesiai ant spa arba naudojant tvirtinimo sistemą, kuri slysta po spa. Susisiekite su mumis, jei nerandate reikiamo dangčio pakėlėjo!

Kaip rasti reikiama SPA filtrą?

SPA filtrų būna įvairių formų ir dydžių, nei atrodo įmanoma. Galime atvežti visų dažniausiai naudojamų filtrų SPA baseinuose.

Toliau rasite tris būdus, kaip rasti savo filtrą: pagal dalies numerį, pagal SPA gamintoją arba pagal filtro matmenis.

Net ir turint visą šią informaciją, kartais vis tiek gali būti sunku rasti savo filtrą, tačiau nesijaudinkite: tiesiog atsiųskite mums el. laišką, nurodydami kuo daugiau informacijos, ir mes atliksime individualią paiešką.

1. Pagal dalies numerį

Atrodo, kad tai turėtų būti paprasta: jei žinote savo dalies numerį, galite rasti savo filtrą. Tačiau taip nėra, nes panašius gaminius gamina keli filtrų gamintojai ir šimtai SPA centrų gamintojų, ir kiekvienas jų priskiria savo dalių numerius.

2. Pagal SPA gamintoją

Žinodami savo SPA gamintoją, galite susiaurinti filtrų pasirinkimo galimybes. Gali būti, kad galėsite tiesiog atpažinti savo filtrą, jei sąrašas bus pakankamai trumpas.

3. Pagal filtro matmenis

Šis metodas reikalauja šiek tiek daugiau laiko ir pastangų, tačiau paprastai jis veikia. Pirmiausia jums reikės vieno iš senų filtrų ir matavimo juostos. Pirmiausia išmatuokite filtro skersmenį. Tada išmatuokite ilgį. Matuodami ilgį, nekreipkite dėmesio į bet kokius iš abiejų filtro galų kyšančius gabalėlius – tai tik filtro korpusas, o ne rankenos, varžtai ar kt. Dažnai galite rasti tinkamą filtrą tik atlikę šiuos du matavimus. Atminkite, kad plius ar minus keli milimetrai nėra didelė problema.

Prekiaujame viskuo, ko reikia jūsų SPA sistemai prižiūrėti, pradedant tinkamu cheminiu apdorojimu, užtikrinančiu vandens kokybę, ir baigiant priežiūros ir valymo priemonėmis.

Norite pakeisti savo SPA masažinio baseino purkštuko efektą, išvaizdą ar tiesiog rasti tą patį modelį? Galime pasiūlyti oro purkštukų, vandens purkštukų, purkštukų betoniniams ir mediniams kubilams. Pasiūlysime purkštukų, tinkančių visų tipų sūkurinėms vonioms, taip pat visų dalių, kurių prireiks juos montuojant.

Ieškodami atsarginės srovės, pirmiausia turėtumėte patikrinti srovės galinio elemento dydį ir formą, kurie yra vienodi visiems tam tikros serijos purkštukams. Priekinio elemento skersmuo yra daug mažiau svarbus, nes jo matmenys gali skirtis, nedarydami įtakos purkštuko suderinamumui su jūsų SPA sistemos lizdu.

“PassionSpas” tiekia vamzdžius ir vamzdžių jungiamąsias detales coliais, nes šį standartą naudoja dauguma SPA gamintojų. Tačiau, norėdami sužinoti tinkamą vamzdžio dydį, negalite tiesiog išmatuoti vamzdžio coliais. Tai būtų pernelyg paprasta. Iš pradžių standartai buvo pagrįsti vidiniu vamzdžio skersmeniu, tačiau laikui bėgant jie keitėsi, nes naujos medžiagos leido pagaminti plonesnes vamzdžių sieneles, ir dabar jie yra tiesiog… na, standartai.

Čia pateikiami kiekvieno dydžio vamzdžių išoriniai skersmenys milimetrais:

3/8″: 17 mm
1/2″: 21 mm
3/4″: 27 mm (siūlome adapterius iki 25 mm)
1″: 33 mm (siūlome adapterius iki 32 mm)
1.5″: 48 mm (siūlome adapterius iki 50 mm)
2″: 60 mm (siūlome adapterius iki 63 mm)

Orapūtė – tai oro siurblys, kuris SPA baseine sukuria smulkius burbuliukus, o tai sukuria malonią, atpalaiduojančią atmosferą.

Priklausomai nuo to, kaip norite atsipalaiduoti, galime pasiūlyti ne tik standartinių orapūčių, bet ir orapūčių su šildytuvais bei įvairaus greičio orapūčių. Jie leidžia pasirinkti, kaip intensyviai norite burbuliukų.


Kai montuojate orapūtę, dalis oro vamzdyno turėtų sudaryti kilpą virš vandenslinijos. Turėtumėte įtraukti kilpą virš vandenslinijos, kuri padeda išvengti, kad SPA vanduo grįžtų atgal ir užlietų orapūtę.

Taip pat ant oro vamzdžio turėtumėte įrengti atbulinį vožtuvą. Jei įmanoma, jis turėtų būti įrengtas ant vamzdžio, kuriuo oro srautas teka žemyn, kad sumažėtų vandens nutekėjimas. Jį taip pat turėtumėte pastatyti netoli SPA, kad sumažintumėte vamzdžio ilgį, kuris užsipildo vandeniu, kai orapūtė neveikia.

Orapūčių gamintojai kurias galime pasiūlyti: Astral Pool; Hugo Lahme; Balboa; Ultra 9000; Spa Power; LX Whirlpool; ASD; CG Air; SEKO.

Prekiaujame visomis smulkiomis dalimis ir pakaitiniais komponentais, skirtais jūsų SPA: oro valdikliais, transformatoriais, kabeliais, kištukais, šviestuvais, mygtukais, davikliais ir kt.

Siūlome viską, ko reikia, kad galėtumėte drąsiai mėgautis savo SPA, valydami vandens sistemą su mūsų siūlomais ozonatoriais ir UV-C dezinfekavimo sistemomis.

Prekiaujame ozonatoriais pagal vainikinio išlydžio (angl. corona discharge, CD) metodą, kai oras praeina pro stiprų elektros išlydį, kuris suskaido molekules ir paverčia jas ozonu. Šie ozonatoriai pagerina vandens kokybę ir sumažina (bet ne panaikina!) cheminių medžiagų, pavyzdžiui, chloro, bromo ar aktyviosios deguonies, naudojimą. Turime įvairių ozonatorių ir jiems montuoti skirtų atsarginių dalių, kad galėtumėte ozonu valyti SPA vandenį.

UV-C dezinfekavimo sistemose naudojama ultravioletinė lempa, dažnai vadinama “baktericidu”, skleidžianti ultravioletinę šviesą, kurios bangos ilgis 254 nanometrai (nm). Dėl to spinduliuotė destruktyviai veikia ląsteles, o tai idealiai tinka labai efektyviai dezinfekuoti SPA vandenį, kartu sumažinant chloro ir kitų cheminių medžiagų naudojimą.

Nedvejodami kreipkitės į mus dėl išsamesnės informacijos!

Su geru apšvietimu naktinė hidroterapija taps gražesnė, linksmesnė ir labiau atpalaiduojanti!

Siūlome visas gerai žinomų prekių ženklų sistemas, taip pat įvairias atsargines dalis, įskaitant standartines lemputes ir šviesos diodus, chromoterapijos valdiklius ir kabelius. Nesvarbu, ar ieškote atsarginės dalies jau turimai sistemai, ar norite pakeisti savo SPA nakties vaizdą, nedvejodami kreipkitės į mus!

Prekiaujame viskuo, ko reikia norint klausytis muzikos mėgaujantis SPA, ir specialiai balneoterapijai skirtomis garso sistemomis!

Nesvarbu, ar ieškote pakaitinės dalies jau esamai sistemai (sieninių ar plaukiojančių garsiakalbių, žemų dažnių kolonėlių, garso stočių ar specialių klaviatūrų ir t. t.), ar norite įrengti naują garso sistemą, nedvejodami kreipkitės į mus!

Pagerinkite savo SPA patirtį naudodami visus mūsų priedus. Netrukus pastebėsite, kad galite apsieiti be jų! Mūsų siūlomi laiptai ir rampos padės lengviau ir saugiau patekti į jūsų SPA. O kodėl gi nepridėjus gaivinančių ar raminančių kvapų į jūsų vandenį su mūsų specialiai sukurtais SPA aromatais? Taip pat siūlome padėklų, žaidimų ir nedūžtančių taurių, derinančių linksmybes ir funkcionalumą, kad galėtumėte savo SPA pramogauti su šeima, draugais ir svečiais.

Susisiekite su mumis, jei nerandate ieškomo aksesuaro!

  Parašykite mums dabar!

  SUSISIEKITE SU MUMIS:

  Rekvizitai:

  UAB “AQUAMATICA”

  Įmonės kodas: 302428216
  PVM mokėtojo kodas: LT100004894710
  Adresas: Vytenio g. 48-103, LT-03215, Vilnius

  Tel. +370 699 18403

  Tel. +370 699 68445

  El. paštas: hello@passionspas.lt

   

  Darbo laikas:

  I-V: 09.00-18.00
  VI-VII: nedirbame

  PRIEŠ ATVYKSTANT BŪTINA SUSITARTI IŠ ANKSTO!